054-5566802

לקבלת הצעת מחיר

תיקון דודי שמש

צריכים שירות של תיקון דודי שמש או התקנת דודי שמש? בדירה, בעסק או בבית פרטי? האם המים החמים נגמרים לכם מהר ואתם צריכים חברת אינסטלציה לתיקון הדוד? האינסטלטורים שלנו מתמחים בכל עבודות האינסטלציה.

אנו מציעים שירות תיקון דודים בכל אזורי הארץ. נוסף על כך, אנו מציעים שירותי חירום ועבודות אינסטלציה 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע כולל חגים ושבתות.

תיקון דודי שמש

תיקון דוד שמש במחיר ריאלי והוגן

ישראל הינה ארץ בה השמש חזקה מאד בימות הקיץ לכן, רוב הבתים במדינה זוכים למים חמים באמצעות דודי שמש. ישנם בתים ודירות בבניינים גבוהים בהם אי אפשר להרכיב דוד שמש ולכן בבנינים אלו בדר"כ מתקינים דודי חשמל אשר נקראים גם בוילר. דוד השמש מתחמם כתוצאה מטעינה של אנרגיית השמש אבל כמו כל מכשיר חשמלי אחר הוא יכול להתקלקל כתוצאה מקצר, נזילה או סתימה בצנרת.

ברוב המקרים מותקן דוד השמש על גג הבית או הבניין וסמוך לקולט השמש, בכל דוד יש צינור של כניסת המים הקרים וצינור ליציאת המים החמים לאחר חימומם בדוד.

צינור המים החמים מוביל את המים לברזים השונים בבית או בדירה.

מאחר ודוד המים ממוקם מחוץ למבנה הוא חשוף לנזקי מזג האויר ולבלאי כתוצאה מכך במשך הזמן יכולות להגרם תקלות כגון: גומיות יבשות, תקלות בגוף החימום ובפלאנג' והצטברות אבנית אשר יכולה לגרום לסתימות בצנרת ולירידה ניכרת באיכות המים החמים.

תיקון דודי מים על ידי אינסטלטור מקצועי ומיומן

אם שמתם לב שישנה ירידה בכמות המים החמים, נזילה בדוד המים או שמה לוקח המון זמן למים להתחמם כדאי להתקשר לאינסטלטור מקצועי במהירות לפני שהבעיה תגדל ותצטרכו להחליף את דוד השמש שלכם.

תיקון דודי מים מחייב יידע וניסיון עשיר וכמובן, כלי עבודה מתאימים, במקרה והדוד ישן ועובד מעל 10 שנים בדר"כ מומלץ להחליפו מאחר וזה פחות או יותר תוחלת החיים שלו, אינסטלטור מנוסה יידע אם הדוד הינו בר תיקון או שאולי כדאי פשוט להחליף אותו לדגם משודרג וחדש יותר.

במידה ויש צורך בשירות של התקנת דודים יש להזמין טכנאי אמין ומקצועי וחשוב לזכור לבקש אחריות על הדוד ועל העבודה אותה עשה האינסטלטור. רצוי בעת ההחלפה להחליף גם לבצע החלפת צנרת בחדשה בכדי להמנע מבעיות נוספות לאורך הזמן.

שירות התקנת דודים ותחזוקה שוטפת

כמו שכבר אמרנו, אם דוד המים שלכם בן יותר מעשר שנים ולוקח לו הרבה זמן לחמם את המים ובמקביל המים החמים נגמרים מהר מדיי רצוי להחליפו בדוד חדש ובמודל משודרג ולהנות ממים חמים בברזי הבית.

התקנת דוד שמש צריכה להתבצע אך ורק על ידי אינסטלטור מיומן ומוסמך אשר יודע מה הוא עושה וזאת מאחר שהעבודה דורשת עבודה בגובה רב וסיכון בנפילה מגג המבנה לאדם חסר ניסיון.

שירותים נוספים

להצעת מחיר ללא התחייבות

רוצים לדעת אם אנחנו מספקים שירותים בעירכם? כנסו לאיזורי השירות שלנו.

אנו נותנים שירותים לעבודות אינסטלציה לעבודות קטנות או גדולות רק על ידי אינסטלטורים מיומנים ומקצועיים.