054-5566802

לקבלת הצעת מחיר

איתור נזילות מים בלי נזק

איתור נזילות מים הוא נושא חשוב מאד מכיוון שאם מאתרים את הנזילה בתחילת דרכה אפשר למנוע את הנזק העתידי שיכול להיגרם כתוצאה מכך.

 

ראשי » איתור נזילות מים

שיטות לאיתור נזילות

נזילות מים לאורך זמן יכולות ליצור נזק רב ולהווה מטרד אמיתי. כדי לאתר נזילות סמויות אשר אינן נראות לעין אנו עובדים עם שיטות חדשניות ומשתמשים בכל הטכנולגיות לאיתור נזילות.

כיצד עושים שימוש בגלי קול לאתר נזילות?

איתור נזילות באמצעות סאונד מיושם באמצעות מכשיר Corrolator, הוא מאפשר את הגברת הצליל של זרם המים ובאמצעותו אנו יכולים לשמוע היכן נמצאת הנזילה ולתקנה.

באילו מקרים נעשה שימוש בגלי קול(סאונד) לאיתור נזילות?

Correlator

בסיטואציות בהן ישנה נזילה במתחם תעשייתי או לדוגמה שטח פתוח השיטה הנפוצה של מצלמה טרמית לא ייתן מענה לאתר את הנזילות בגלל תוואי השטח.

הגובה הגדול בין הקרקע לצינור אשר נמצא בתוך האדמה מונע את ההבחנה בשינוי הטמפרטורה על ידי המצלמה הטרמית ובעצם מונע ממנה לבצע את העבודה. במקרים כאלו, אנו נעזרים בגלי קול על מנת למפות את תוואי הצינור בתוך האדמה ולזהות היכן ממוקמת הנזילה. על ידי שימוש בשיטה זו אנו נמנעים ולחפור באיזורים שונים ולעשות נזק על מנת למצוא את הנזילה.

כיצד עושים שימוש בצילום טרמי לאיתור נזילות?

מצלמה טרמית איתור נזילות במצלמה טרמית הינה אחת השיטות הנפוצות והיעילות ביותר בעולם האינסטלציה כיום. על ידי שיטה זו ישנה היכולת לראות את הבדלי הטמפרטורה בתוך הקיר, התקרה או הרצפה. וברגע שמאתר נזילות מומחה יכול לראות את אפרשי הטמפרטורות הוא יכול לדעת בדייקנות היכן ממוקמת הנזילה.

האם ניתן לאתר כל נזילה על ידי מצלמות טרמיות?

ברוב המקרים יהיה ניתן לאתר נזילה על ידי מצלמה טרמית אך לצערנו במקרים מסוימים דרך זו לא תתן את הפתרון הרצוי. למשל בשטחים מסחריים או שטחים פתוחים כאשר צינורות המים נמצאים במרחק מה מפני הקרקע יהיה קשה עד בלתי אפשרי להשתמש במצלמה טרמית אבל לשם כך יש באמצעותינו ציוד אחר אשר ייתן מענה לבעיה.

כיצד יוצא לפועל איתור נזילות באמצעות גז?

איתור נזילות באמצעות גזאנו ממלאים מקטע של הצנרת בגז ולאחר מכן נחפש איזורים בהם יש דליפת גז על ידי מכשיר רגיש במיוחד.

האם הגז בו אנו משתמשים מסוכן?

הגז בו אנו משתמשים הינו גז נייטראלי ובטוח לשימוש לחלוטין.

מתי יש צורך להשתמש בגז לאיתור נזילות

במקרים מסוימים בהם ישנה נזילה בתשתית בה אנו מוגבלים ולא יכולים להשתמש בצילום טרמי או באמצעות סאונד מסיבה זו או אחרת, נשתמש בגז לאיתור נזילות ודליפות קטנות.

 

שירותים נוספים

להצעת מחיר ללא התחייבות

רוצים לדעת אם אנחנו מספקים שירותים בעירכם? כנסו לאיזורי השירות שלנו.

אנו נותנים עבודות אינסטלציה לעבודות קטנות או גדולות רק על ידי אינסטלטורים מיומנים ומקצועיים.